Yapı Kredi Bankası Nuvo Uygulaması Nedir?

Yapı Kredi Bankası Nuvo Uygulaması Nedir?
31 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.273 kez okundu.

Bankaların şubesiz banka hizmetleri uygulaması gün geçtikçe artmakta ve yeni uygulamalarda bu alanda yeni soluk getirmeyi planlıyorlar. İşte bu uygulamalardan biri de Yapı Kredi Bankasının hayata geçirdiği Nuvo uygulamasıdır. Peki, Nuvo uygulaması nedir? Nasıl kullanılır? Müşterilerine ne gibi hizmetler sunmaktadır?

Nuvo, banka şubesine gitmeden bankacılık hizmetlerini mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden hizmet veren bir uygulamadır. Bu mobil uygulamayı iOS işletim sistemli cihazlar için App Store’dan,  Android işletim sistemli cep cihazlar için ise Google Play’den yükleyebilirsiniz.

Ayrıca, nuvo.com.tr’den ve yukle.nuvo.com.tr üzerinden yükleyebildiğiniz gibi, 0850 222 0 555 Nuvo Çağrı Merkezi kanalıyla ya da nuvo.com.tr üzerinden QR kodunu okutarak ücretsiz olarak yükleyebilirsin. Bu yükleme için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Nuvo uygulaması üzerinden yapacağınınız havale eft işlemleri için ücret alınmamaktadır. Nuvo müşterisi olabilmek için yapmanız gereken, novo.com.tr, Nuvo bankacılık uygulaması kullanarak veya çağrı merkezlerini arayarak üye olabilirsiniz.

Üye işleminizden sonra en geç bir hafta içerisinde üyelik sözleşmesi için size gelecek kurye vasıtasıyla sözleşme imzalayarak işleminizden sonra Nuvo uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Nuvo’nun sunduğu diğer bir avantajı ise kart hizmetidir. Nuvo öğrenci, Nuvo genç çalışan ve Nuvo klasik olmak üzere üç karttan dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu üç kartta da nakit çekebilir, para transferleri yapabilirsiniz ve hiçbir hesap işletim ücreti de alınmamaktadır.

Hesabınızda para yoksa Nuvo İnternet bankacılığından Esnek Hesap’a başvurarak nakit ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Ayrıca bu kartlar ile yurt dışında dahi olsanız ATM cihazlarından para çekebilirsiniz. Nuvo Akıllı asistan sistemi sayesinde kredi kartların, hesapların, ödeme talimatları gibi tüm işlemlerin sms, e- posta veya akıllı telefon bildirimleriyle size iletilmektedir.

Hemen bilgi servisi ile de 4440 numarasına mesaj atılarak kartınıza biriken puanları, kullanılabilir limitinizi, hesap bakiyeniz ile ilgili bilgilere hemen erişebilirsiniz.

Nuvo kartları ile tüm World avantajlarına World Gold ya da Play Kart avantajlarıyla sahip olursunuz. Ayrıca E-ticaret ve diğer alışveriş noktalarında yıl boyunca indirimler kazanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git