iGaranti Nedir Nasıl Kullanılır?

iGaranti Nedir Nasıl Kullanılır?
31 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.514 kez okundu.

İGaranti, Garanti bankasının, cep şube uygulamasından sonra çıkarttığı bir akıllı telefon uygulamasıdır. İgaranti uygulamasını App Store veya Google Play’den ücretsiz cep telefonunuza indirilebilir. Uygulamayı indirebilmeniz için cep telefonunuzun iOS 4.3.3 veya üzeri veya Android 2,2 ve üstü işlemcilere sahip olması gerekmektedir.

İGaranti uygulamasını, garanti bankası hesabı olanlar veya hesap açtıranlar ile kredi kartı sahipleri veya Garanti Bankası kredi kartı talep edenler, İgaranti hesabı açabilirler. İgaranti hesabı açabilmenizi için yapmanız gereken www.İGaranti.com.tr,  iGaranti Facebook sayfasında yer alan iGaranti Facebook uygulaması, 444 0 777 iGaranti Destek Hattı ve Garanti Bankası şubelerinden üzerinden başvurabilirsiniz.

İsterseniz bankaya gitmeden de iGaranti iletişim adreslerini kullanarak kurye yoluyla da İgaranti hesabı açtırabilirsiniz. Yapmanız gerek tek şey size gelen kurye vasıtasıyla onay vermiş olduğunuz sözleşme setini imzalayarak ücretsiz İgaranti hesabınıza kavuşmuş olabilirsiniz. İgaranti uygulamasında göze çarpan özellik ise Limit Göstermesi uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde sizin belirlemiş olduğunuz alt ve üst limitiniz doğrultusunda İgaranti kredi kartı ve harcama hesabınızı her an kontrol etme şansınız vardır.

Yine iGaranti Facebook uygulaması sayesinde diğer İGarantili arkadaşlarınızı iGaranti sosyal ağınıza ekleyebiliyorsunuz. Böylece İgaranti facebook uygulaması olanlar arasında para transferlerini ücretsiz şekilde yapabiliyorsunuz. Peki, iGaranti uygulaması ile hangi bankacılı işlemlerinizi yapabilirsiniz? İgaranti uygulaması ile harcamalarınız, para transferlerinizi, döviz ve altın alım satım, tüketici kredi başvurusu, İGaranti’ye özel alışveriş fırsatlarını gibi bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yine sesli komut sistemi sayesinde de İGaranti uygulamasını kullanabilirsiniz. İGaranti sisteminin müşterilerine sunduğu diğer bir hizmet ise İCüzdan uygulamasıdır. İCüzdan sayesinde, sahip olduğunuz Garanti Bankasına ait veya diğer bankalara ait tüm kartlarınız ve ehliyetinizi ekleyebilirsiniz.

Sahip olacağınız İGaranti kredi kartları, diğer Garanti bankası kredi kartları gibi anlaşmalı birçok noktadan avantajlı alışveriş yapabilirsiniz ve bonus kazanabilirsiniz. Yine İGaranti hesap kartıyla da nakit çekebilir, alış verişlerde kullanabilirsiniz. Üstelik iGaranti QR ile Ödeme uygulamasında kullanıp, post cihazlarına dokunmadan alış veriş yapabilirsiniz. Son olarak İGaranti uygulaması sayesinde yararlanacağımız banka hizmetlerinden dolayı hesap işletim ücreti alınıyor mu? Sorusuna cevap verelim.

İGaranti hesabından yapacağınız para transferleri, nakit avans, fatura ödemeleri, şans oyun ödemeleri için ücret alınmaktadır. Ama  İGaranti üzerinden açtığınız vadesi hesap , vadeli hesap ve birik kutusu için her hangi bir ücret alınmamaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git