Garanti Bankası Tam Destek Kredileri

Garanti Bankası Tam Destek Kredileri
3 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.001 kez okundu.

Garanti Bankası güncel krediler ve kampanyalara ait taleplerin değerlendirmek ve sadece bu taleplere ve ihtiyaçlara haiz Garanti Tam Destek Kredileri ile nakit ihtiyacın çeşidi ne olursa olsun kredi kullanmaya karar veren müşterilerine, krediyle ilgili her aşamasında müşterilerine destek vermek adına  yanındadır. Tam destek kredileri de bu desteğin bir nevi adıdır.

Bu minvalde taksit küçültme, kredi yenileme, tam destek ve ek kredi kampanyaları da bulunmaktadır. Tam destek ile beraber aşağıdaki hizmetlerden de faydalanabilmek mümkündür.

Kredi Çekerken

Tam destek danışma hattı olan 444 0 335 ile ihtiyaca uygun çözümler arandığında geniş bir kredi yelpazesi ile talepler değerlendirilir ve müşteri talepleri doğrultusunda yönlendirilir.

Avantajlı Kampanyalar

Kredi çektikten sonra; müşterinin ek krediye ihtiyacı olursa taksitleri artmadan kredi tutarı artabilir. Ödemelerinde zorlanacağını düşünen müşterilerin  taksit tutarları küçültülebilir. Kredi bitme aşamasına gelindiği zaman ise müşteriye gelir belge olmadan indirimli hazır kredi verilebilir.

Müşteri hesabında para tutuyorsa; hesabının getirisiyle kredisi ödeyen hesaplı kredi verilebilir.

Kredi Nasıl Yenilir?

Müşteri Garanti Tam Destek’ten Ek Kredi talebinde bulunabilir ve taksit tutarları artmadan ilave kredisini kullanabilir. Tahsis ücreti indiriminden yararlanma imkanına sahip olarak.

başvurular; internet şubesi krediler menüsü tam destek seçeneğinden, 444 0 335 tam destek danışma hattı üzerinden veya şubelerden yapılabilir.

Taksit Nasıl Küçültülür?

Müşteri beklenmedik bir masrafla karşılaşır veya geliri azalırsa kredi taksitlerini nasıl ödeyeceğim kaygısına kapılmaz. Tam destek sayesinde mevcut kredisinin vadesi uzatılır,hızlı ve formalitesiz bir şekilde ayda ne kadar taksit ödeyeceğini de kendisi belirler.

İnternet Şubesi başvurular menüsü kredi adımı ek kredi seçeneğin ile 444 0 335 Tam Destek Danışma Hattı‘ndan ya da en yakın Garanti Bankası şubesinden taksitler küçültülebilir.

Ek Kredi Nasıl Alınır?

Garanti Bankası’ndan destek kredisi kullanıldı ve müşterinin kredi ödemesi bitmeden yeniden nakde ihtiyacı lazım oldu. Müşteri; garanti tam destekten ek kredi talebini yapar ve taksitler tutarları artmadan ilave kredisi cebine koyar.

Başvuru; internet şubesi krediler menüsü tam destek seçeneğinden, 444 0 335 tam destek danışma hattından veyahut şubeye gidilerek yapılır. Bankanın başka bir hizmeti olan Garanti Bankası Avans Hesap Nedir? başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git