Findeks Not Danışmanı Nedir?

Findeks Not Danışmanı Nedir?
1 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.480 kez okundu.

İleri bir hesaplama algoritmasının mevcut olduğu Findeks Kredi Notu her çeşit finansal değişimden etkilenir. Not Danışmanım hizmeti sayesinde, bu değişimlere nasıl müdahale edileceği ve denetim altında tutulabileceği konusunda bilirkişi danışmanlarımızdan tamamen kişiye mahsus teklifler alınabilmektedir.

Finansal hayatın idaresi ve risk idaresi kavramlarının Türkiye’de anında yaygınlaştığı bir periyotdayız. Not Danışmanım hizmetiyle tüm finansal hayatınızı aktif bir şekilde denetim altında tutabilir ve kendi kendinizin finansal danışmanı şekline gelebilirsiniz.

Danışmanlık hizmetinden faydalanmak ve kişiye mahsus öneriler alabilmek için bu servisi içermekte olan herhangi bir ürün paketine sahip olmak ve hangi zaman diliminde aranmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Belirttiğiniz saat diliminde arayacak olan Findeks uzman danışmanı, not gelişimi ile ilgili teferruatlı tavsiyelerde bulunacaktır.

NOT DANIŞMANIM BİLEŞENLERİ

Uzman Danışman Desteği

Findeks adı altında çalışan finansal uzmanlar; Findeks Kredi Notu’nun nasıl artırılabileceği veya yüksekse nasıl bu şekilde dengede tutabilineceğine ilişkin tavsiyeler paylaşırlar. Not Danışmanım tarafından sunulan bilgilerle Kredi Notu daha yüksek bir seviyeye getirebilir ve olduğu seviye dengede tutulabilir. Üst düzey Kredi Notu’na sahip olunması, birçok yerde fayda getireceği için, en önemli hizmetlerimizden biridir.

Bireylere Özel

Not Danışmanım uzmanlarımız, bireylerin Risk Raporunu tetkik ederek bireylere özel yol gösterirler. Bireylere mahsus öneriler alınabildiği için çok daha seri ve tesirli sonuçlar alınabilir.

Geçmiş Önerileri Görüntüleme

Not danışmanı ile yapılan müzakereler Findeks ekranlarında da devamlı olarak saklanır. Böylece daha önceden alınmış teklifler ve güncel durum devamlı kontrol altında tutulabilir.

Findeks Kredi Notu ve Risk Raporu Bilgilendirmeleri

Not Danışmanım Hizmeti tek olarak satın alınabildiği gibi Gold Danışmanlık ve Premium paketleri ile beraber alınarak daha uygun şartlarda sahip olunabilir. Bu paketler, aynı sırada Findeks Kredi Notu ve Risk Raporu bilgilerini de kapsadığından sene boyunca tüm finansal birikimler kontrol altında tutulabilir.

Not Danışmanım hizmeti alınmadan Findeks Kredi Notu yükseltilemez mi?

Not Danışmanım Hizmetine sahip olunmadan da Findeks Kredi Notu artırılabilir. Genellikle kredili ürünlerin düzgün ödenmesi, Kredi Notu’nun artması ya da sabit kalması için yeterlidir.Fakat Risk Raporu’ndaki ayrıntı bilgilerin değerlendirilmesi ve daha köklü tedbirler alınabilmesi için Not Danışmanım servisi ikame edilmelidir.

 Bankalardan kredi/kredi kartı alamıyorum. Ne yapmalıyım?

Tüm bankaların ayrı değerlendirme ölçütleri vardır. Findeks Kredi Notu’nun yüksek olduğu birtakım boyutlarda da kredili ürün alamama olasılığı olabilir. Bunun bariz bir çözümü olmamakla birlikte notun yüksek olması ve finansal boyuttaki düzenli gidişat genel olarak yarar sağlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git