Enpara.com Nedir?

Enpara.com Nedir?
31 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.921 kez okundu.

Enpara.com Finansbank tarafından hizmete sunulmuş, tüm bankacılık hizmetlerini bankaya gitmeden sanal ortamda yapabilme olanağı veren, Türkiye’nin ilk dijital bankasıdır.

Enpara.com hesabı açtırabilmek için Finans Bank müşterisi olmanıza veya Finans Bank şubelerine gitmenize gerek yok. Finansbank.enpara.com internet sitesinden başvurmanız yeterli. Başvuru sonrası size gelecek kurye veya banka çalışanı, enpara.com sözleşmesini imzalatacak. Bu sözleşmeden sonra artık enpara.com avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Enpara.com sadece kişilere hizmet vermektedir. Şirket veya firma hesabı açılamıyor. Enpara.com müşterileri, dijital ortamda yapacakları havale, eft işlemlerinden komisyon ücreti almamaktadır. Ancak döviz cinsinden yapılan para transferinde ücret alınmaktadır. Yine nakit ihtiyacı olan müşterilerine uygun faiz oranlarıyla kredi vermektedir. En para.com sistemi üzerinden, müşterilerin yararlandığı hizmetler ise;

.Hesap bilgilerinize ve hesaplarınıza ait hareketlilikler

.Trafik cezaları, motorlu taşıtlar vergisi cezalarını ödeyebilirsiniz.

.Sadece Finans Bank değil diğer bankalara ait kredi kartlarını da ödeyebilirsiniz.

.Otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

.Faturasız ( kontörlü ) cep telefon hattınıza TL ( kontör) yükleyebilirsiniz.

.Kişisel bilgilerinizi ( telefon numarası, adres, e –mail adresi ) değişebilirsiniz.

.Hesaplar arası para transferi yapabilirsiniz.

.Nakit avans kredisi ( ek para ) kullanabilirsiniz.

.Altın hesabı açıp, enpara. com ’un belirlediği altın fiyatlarına göre altın alımı ve satışı yapabilirsiniz.

Enpara.com sisteminde hesap açılış tutarı asgari 10 TL, 10 Dolar ve 10 Euro’dur. Üst limitte ise sınırlama bulunmamaktadır. Enpara.com üzerinden açacağınız vadeli hesapları TL, Dolar, Euro cinsinden açabilirsiniz. Sistem üzerinden mevcut vadeli hesabınızın üzerine para yatıramazsınız. Fakat yeni bir vadeli hesap açabilir ve paranızı buraya yatırabilirsiniz. En fazla 5 tane vadeli hesap açtırabilirsiniz.

En para kart ile kartınızda ki limit kadar alış veriş yapabilir, yurt dışı ATM’lerden işlem yapabilirsiniz. Enpara.com Birikim hesabı, gecelik faiz kazandıran bir mevduat hesabıdır. Sabah 05.00’dan başlayarak gece 23.00’e kadar hiçbir faiz kaybı yaşamadan bu hesabınıza para girişi ya da hesabınızdan para çıkışı yapabilirsiniz. Hesabınız her gece 23.00’teki bakiyesi üzerinden faiz kazanır ve kazandığınız faiz her sabah 05.00’ya kadar hesabınıza yansıtılır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git