CEPTETEB Nedir?

CEPTETEB Nedir?
31 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.524 kez okundu.

Bankaların, şubesiz banka adıyla müşterilerinin bankaya gitmeden tüm bankacılık işlemleri online yapabilme imkanı sağlayan mobil uygulama hizmet rekabetine Türk Ekonomi Bankası ’da Cepteteb uygulaması ile katıldı.

Cepteteb, bankaya gitmeden bankacılık hizmetlerini yapmaya yarayan mobil bankacılık istemidir. Akıllı telefonlarınıza indireceğiniz uygulama sayesinde bankacılık hizmetlerinden yararlana biliyorsunuz. Cepteteb’li olabilmek için Cepteb.com.tr adresinden veya cepteb mobil uygulamasını indirip üye olabilirsiniz. Açacağınız hesap için ve Cepteteb hesabınızdan yapacağınız para transferi için ücret ödenmemektedir.

Cepteteb uygulaması sayesinde; yeni hesap açabilir ve mevcut hesabınızı kapatabilirsin. Dolar, Euro, İngiliz Sterlini veya altın alıp, satabilirsin. Dilediğiniz Banka hesabına ya da kendi hesapların arasında para transferi yapabilir, para transferlerin ve ödemelerin için talimat oluşturabilirsin. Fatura ve Vergi ödemelerini gerçekleştirebilir, faturasız telefon hatlarına TL ( kontör ) yükleyebilirsin.

Tüm banka kredi kartı borçlarını ödeyebilir, bankacılık ürün ve işlemlerin ile ilgili her türlü ayarı Kontrol Panelinden kolayca değiştirebilir, kişisel bilgilerini güncelleyebilirsin. Ayrıca Cepteteb temassız ödeme özelliğini kullanarak cep telefonunuz ile temassız post cihazlarından ödeme yapabilirsiniz.

Cepteteb hesabınıza para yatırma veya hesabınızdan para çekme işlemlerini Türk Ekonomi Bankası ATM cihazlarından ücretsiz yapabilirsiniz. Cepteteb üzerinden diğer bankalara ait ATM cihazlarından para çekme karşılığında bankaların ortak belirlediği Ortak ATM Ücreti karşılığında hizmet alabilirsiniz. Cepteteb mobil şubesinden ve Cepteteb internet şubesinden yapacağınız tüm havale eft işlemlerinizde ücret alınmamaktadır. Bu ücrete eft saat dışı denilen geç saatlerde yapılan havale, eft işlemlerinizi için de geçerlidir.

Sadece Cepteteb internet şubesinden kredi kartıyla tek çekim eft ücreti olarak 3 TL ücret alınmaktadır. Cepteteb  Pratik Haberci özelliği ile de , hesaplar, ödemeler, kredi kartları ve yatırım ürünleri ile ilgili bankacılık işlemlerinizi sizin için takip ediyor, tüm önemli bilgileri, dilerseniz SMS, dilerseniz e-mail yoluyla size ulaştırıyor.

Cepteteb avantajlarından yararlanmak için hemen başvurun. Başvurunuz sonrası size gelecek kurye aracılığıyla sözleşmenizi imzalayabilir ve Cepteteb uygulamasını hemen kullanabilirsiniz. Herhangi bir kurye ücreti de ödenmeyecektir. Sizin istediğiniz üzerine eğer ki hesap cüzdanı isterseniz.

Hesap cüzdanı için belirlenen Hesap Cüzdan ücretini ödemek zorundasınız. Son olarak Cepteteb internet şubesinde e-devlet kapısına giriş yapabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git